به گزارش آوای ورزش، در ادامه رقابت های کشتی فرنگی گزینشی المپیک در قاره آسیا که در آلماتی قزاقستان جریان دارد، امروز جمعه در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور اول و کمتر از یک دقیقه با نتیجه ۸ بر صفر «شروز اوچیلوف» از تاجیکستان را از پیش رو برداشت.

وی در دور بعد مقابل «احمد داحشان» از اردن با نتیجه ۸ بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

گرایی در این مرحله «آشو» دارنده مدال برنز آسیا از هند را با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب کرد و ضمن راهیابی به دیدار فینال، سهمیه المپیک توکیو را نیز کسب کرد.

دیگر سهمیه المپیک توکیو توسط محمد هادی ساروی به دست آمد. این فرنگی کار وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان امروز  پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر جهانگیر «توردیف» دارنده مدال نقره آسیا از ازبکستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با با نتیجه ۱۰ بر ۲ یانان چن از چین را مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به دیدار فینال راه یافت.

د رچارچوب این رقابت ها و در وزن ۸۷ کیلوگرم حسین نوری در کشتی نخست با نتیجه ۹ بر صفر «شاگلدی آنایف» از ترکمنستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل «فی پنگ» دارنده مدال برنز بازی های آسیایی از چین با نتیجه ۴ بر ۴ مغلوب و سهمیه المپیک را از دست داد.